fbpx

PAkkumised

Pakkumised

Leia endale sobiv objekt

Pakkumised ostjale

Siia lehele jõuab ainult väike osa meie pakkumistest. 9 juhul 10-st ostavad meie pakkumised juba enne veebilehele üleslaadimist meie ostjatenimekirja liikmed. Nemad saavad pakkumistest teada enne teisi. Ostjaks lisa ennast siin. See on tasuta. Me ei saada sulle üleliigseid emaile. Kui sa soovid pakkumisi emaili, siis peale registreerimist saad sa seda küsida. 
Lisaks pakkumiste nägemisele saate oma soove saata e-mailina, sõnumitesse Facebooki või anda neist teada telefoni teel. Soovidesse võid lisada kõike: linn, linnaosa, hinnaklass, stiil. On see maja, korter, äripind või ridaelamu. Mistahes eesmärgiga, tahad teostada “flipi”, osta kodu, üürikorteri soetada. Kui sul on kindel arv tube või m2 mõttes, lisa ka see.
Pakkumised

Ostmine

Registreeri ostjaks. See annab sulle võimaluse näha meie pakkumisi. Registreeri siin.

Kui mõni objekt hakkab sulle silma. Helista meile.

Paneme sobiva notariaja ja sõlmime tehingu.

Ja oledki endale uue objekti soetanud.

Kõik ühest kohast

Meie pakkumiste seast leiad, mida sa otsid. Olgu see siis:

Maja                 Korter                 Majaosa               Äripind               Kinnistu               Garaaž               Ettevõte             Suvila 

Ostmise tingimused

  • Ostjal ei ole esindajat, kas kirjalikku või suulist.
  • Kinnisasja müüakse sellisena, nagu see on ülevaatusel.
  • Ostja või StarVara maksab kõik tehingu läbiviimiseks vajalikud tasud. Müüja neid ei maksa.
  • Kui oleme ostja pakkumise vastu võtnud. Lepime ostjaga kokku ettemaksu notarideposiiti. 
  • Enne tehingu sõlmimist kannab ostja kokkulepitud summa notarideposiiti.
  • Suuremate ja kallimate objektide puhul võib ostja soovida ostueelset auditit. Ostjad teevad ise oma ostueelse auditi, sealhulgas õigusauditi. 
  • StarVara OÜ liikmed, osanikud ja töölised ei garanteeri midagi, mis puudutab kinnisasja seisu, väärtust, omadusi või majanduslikke eeliseid.

StarVara teeb kodutöö

Me kontrollime objekti seisukorda ja tausta. Seisukorra vaatavad üle lisaks meile ka ehitaja ning ostja. Hilisemate sekelduste vältimiseks on olemas vajalikud tööriistad, et leida üles kõik vead, mis võivad jääda silmale nägemata. Taustauuringu teostamine on tänapäeval tehtud väga lihtsaks ja mugavaks. Selle teeme põhjalikult ära. Ostja võiks ka südamerahuks seda teha, kasutades selleks näiteks kinnistusraamatut. Kõik see aitab vältida ootamatuid üllatusi ja hilisemaid vaidlusi.