fbpx

Miks meie

Miks meie? Siin on 8 eelist, mis peaksid sinule sobima ja meeldiva koostöö tagama. 

  •  Vabadus! Tehingu sõlmimise ja väljakolimise kuupäevad vali oma vajaduste järgi.
  •  Meie ei ole maaklerid ja tehinguga pole seotud ühtegi maaklerit, nõnda puudub maakleritasu.
  •  Meie kanname notaritasud.
  • Faktid näitavad, et kuni 15% kinnisvara müügitehingutest luhtuvad, meiega ei luhtu ükski tehing.
  • Sina ei maksa hindamisteenuse eest.
  •  Pakkumise teeme ööpäeva jooksul ja tehing toimub äärmisel juhul järgneva 3 nädala jooksul, mis on sellegi poolest mitmeid kordi kiirem, kui kinnisvaratehingud tavapäraselt.
  •  Paranduste, kohanduste ja koristamise eest tasume meie. Ostame “as-is” ehk sellises seisukorras nagu kinnisvara ülevaatamisel on.
  • Eemaldame kõik arusaamatused ja suhtleme pidevalt, küsimuste tekkides helistad või kirjutad ning vastame kohe või tunni jooksul.
Miks meie

Miks meie edu aluseks on just sinu heaolu?

Meid eristab teistest kinnisvarafirmadest meie teenus. Teenus, mis on üles ehitatud just klientide heaolu ja probleemi efektiivsemale lahendamisele. Iga uus rahulolev klient levitab sõna, et ka teised peaksid meie poole pöörduma. Kui me ei suudaks kliendile rahulolu pakkuda või pakuksime sarnaselt teistele maakleriteenust, oleks meil ülimalt keeruline edu saavutada. 

Turule hoogu juurde

Kui kõik teevad ühte ja seda sama, tahtsime luua midagi teistsugust. Lõime teistmoodi teenuse kinnisvarasse ja on näha, et see viis toimib väga hästi, kõigi inimeste huvides. Loodame, et kui meie tulime turule millegiga, mis on erinev teistest siis ka teised hakkavad välja tulema uute lahendustega. Vanad viisid on aegumas. StarVara viis on kooslus uuest ja vanast, mis annab meile eelise pakkuda oma kliendile parim lahendus. 

StarVara panustab

StarVara annab oma panuse kohaliku spordi arengusse. See on üks mitmetest põhjustest, miks me tahame areneda ja kasvada. Anda meie sportlastele ja eelkõige noorsportlastele sama head ja kvaliteetsed tingimused treenimiseks, kui seda on mõne teise riigi sportlastel. 

Oleme nimi- ja peasponsoriks Pärnu jalgpallivõistkonnale FCP Pärnu, (alates aastast 2020 nimega FCP Pärnu/ StarVara).

miks meie

Nüüd oled sa tõenäoliselt saanud piisavalt detailse vastuse küsimusele “miks meie?”. Ja miks ettevõte suudab sinule teistest enam kasuks olla, sinu probleemi lahendada ja elu paremaks muuta.