fbpx

meist

Meist

Meist ja mida me teeme?

MIKS STARVARA LOODI?

Ettevõte sai alguse inimeste rahulolematusega Eesti kinnisvaraturu suhtes. Analüüsisime, miks turul asjad ei toimi nii nagu võiksid. Vastuse leidmisega ei pidanud kaua ootama. Kui on ainus müügiteenuse pakkuja maakler, siis turg ei saagi olla efektiivne, stabiilne ja kliendisõbralik. Kindlasti on inimesi, kelle koostöö maakleritega on sujunud ladusalt ja on olnud teenusega rahul. Sellegi poolest lõviosa meie poole pöördunutest nii ei arva ja otsib efektiivsemat ning teistsugust lahendust. Eesti kinnisvaraturg on maakleritest pungil, mistõttu võtsime ülesandeks luua midagi teistsugust. Ambitsioonikus ja sihikindel töö viis sihile. Me nägime kinnisvaraturus seda auku ja töötasime välja lahenduse, mis annab võimaluse kasutada lisaks maakleritele nüüd ka teistsugust lahendust.
 
Meist

Meie tugevused

Kõrge kvaliteediga teenus, mis aitab müüjal jõuda lahenduseni loetud päevade või nädalatega. Meiega müümisel on sul mitmed eelised, mis muudavad su elu mugavamaks ja aitavad sul raha kokku hoida. Me oleme ainsad, kes pakuvad maaklerlusest erinevat teenust ja see on meie kliendile tohutu eelis. Meist on väga heal arvamusel endised kliendid ja nad räägivad meist ainult positiivsel toonil. Me tegutseme ka koostöös teiste firmadega, kes on meist leidnud endale lojaalse koostööpartneri. Ettevõte areneb igapäevaselt ja koostööpartneritest puudust ei ole ja ei tule.

StarVara, ettevõtte mille alla kuulub sadu inimesi.

Meie sajad äripartnerid on kõik kinnisvaraostjad. Just tänu neile on ettevõttel võimalik lahendada sinu probleem kiiresti. Edu aluseks on pidev suhtlus sinu, kui müüjaga ja sinu asjadega kursis hoidmine. Spetsiifiline turu tundmine ja tungiv soov Eesti turul uus viis moodi tuua, mis inimeste probleeme lahendab ja elu paremaks muudab. See visioon annab indu juurde ja aitab samuti meie edule kaasa.

Mida väärtustame?

Võime lahendada sinu probleem sinule sobivalt annab meile indu. Meie reklaami ja turustamise oskused on enam, kui tugevad. Me ole sõbralikud ja abivalmid suhtlejad, kes tegutsevad oma klientide huvides. Me ootame kliendilt kellega koostööd teeme ja keda aitame samuti lugupidavust ja ausust. Kõige tähtsam on, et kui tehing on tehtud on kõik osapooled rahul. See aitab kaasa nii meie mainele, kui ka kliendibaasi laienemisele.

Ettevõtte tegevuspiirkonnaks Eesti.

Ettevõte tegutseb ainult Eestis. Peamiselt suuremates linnades, kuna enamus kliente on just seal. See ei tähenda, et linnavälistes piirkondades me ei tegutse, maapiirkonnad huvitavad meid samamoodi. See on taaskord üks probleem, mida me lahendame. Kinnisvarafirmad on linna orienteeritud ja see on murekoht maapiirkonnas asuvate kinnisvarade müüjatele.

Lahenduse leiame ka järgmistel juhtudel!

Kas mõni järgnevatest probleemidest kirjeldab sinu oma? Kui jah siis ka nendel juhtudel saame aidata ja just nende puhul eriti kiire lahenduseni jõuda.
 
Pärisid kinnisvara, aga eelistaksid selle asemel raha?
 
Pank ei anna enam armu laenu tagasimaksmisega seotud küsimustes?
 
Sul on üüripind millest tahad vabaneda?
 
Plaanis kolida ja on vaja kiiresti müüa?
 
Üürnikud on hullud ja sul kopsu üle maksa visanud?
 
Tühjana seisev kinnisvara, mida sa tahaksid müüa?
 
Siiani eksabikaasaga omate kahepeale kinnisvara?
 
Renoveerimist vajav maja, mis seisab, sest vaja liiga palju ressursse sinna paigutada?
 
Kui mõni neist situatsioonidest on ka sinu elus siis meist on sulle kindlasti abi. Sest me oleme kinnisvara probleemi-lahendamise spetsialistid.